Üveg konyhaszekrény R-Line Fehér magasfényű 40 cm Vicco
34 627,00 Ft*
% 53 600,00 Ft* (35.4% mentve)Elérhető, szállítási idő 7 - 8 nap
Vorauszahlung
- A felhasznált anyagok nagyon jó minőségűek, és maximális kényelmet nyújtanak a használat és az ápolás során.
- Az "R-Line" sorozatú konyhamoduljaink variálhatók és egyedileg kombinálhatók.
- MÉRETEK: Kozmetikai asztal rendelkezik a következő méretekkel: Szélesség: 40 cm, Magasság: 60 cm, Mélység: 31 cm. Az összes részletes méret a fényképeken van feltüntetve.
- ANYAG: Fali szekrény a konyhába 16 mm-es, karbantartást nem igénylő forgácslapból készül, melamin gyantabevonattal.
- SZÁLLÍTÁSI TERJED: Konyhaszekrény önálló összeszereléshez (Megjegyzés: a dekoráció nem tartozék), Szerelési útmutató, Szerelési anyag
Ez a kompakt üveges fali szekrény ötvözi a funkcionalitást és a dizájnt. A kétszintes kialakítás polccal helyet biztosít poharaknak, edényeknek vagy dekorációnak. Az üveg elemek könnyed megjelenést adnak.
---
Műszaki adatok:
A korpusz színe:Arany Power tölgy
Front színe:
Fehér magasfényű
Méretek:
40 x 60 x 31 cm (szélesség x magasság x mélység)
Belső méretek:
367 x 568 x 290 mm (SzxMxMé)
Anyag:
forgácslap, 16 mm
Fogantyú Anyaga:
Műanyag fémből készült
Felület:
Melamin-gyanta bevonat
Rekeszek Száma:
2
Polcok Száma:
1
Fogantyúk Száma:
1
Ajtók Száma:
1
Üvegajtók Száma:
1
Nettó Súly (Csomagolás Nélkül):
10.1 kg
Bruttó Súly (Csomagolással):
12.2 kg
---
SZÁLLÍTÁSI TERJED: Konyhaszekrény önálló összeszereléshez (Megjegyzés: a dekoráció nem tartozék), Szerelési útmutató, Szerelési anyagAz "R-Line" egy sokoldalú bútorcsalád, amely konyhabútorokat, összeszerelésre kész elemeket és szekrényeket tartalmaz a háztartás, a mosoda és a kreatív területek számára. Széles szín- és méretválasztékot kínál, amely minden helyiségben egyedi megoldásokat tesz lehetővé. Az alapegységek állítható lábakkal vannak ellátva, így külön-külön vagy komplett szettként is konfigurálhatók, hogy megfeleljenek a különböző igényeknek és javítsák a funkcionalitást a különböző környezetekben.
| Ausführung: | fali szekrény |
|---|---|
| Kivitel: | Függesztett üvegszekrény 40 cm |
| Korpusz szín: | Goldkraft tölgy |
| Stil: | Modern |
| Szín: | Fehér magasfényű/arany színű tölgy |
| Szín: | Fehér |
| Szélesség: | 40cm |
| Magasság: | 60cm |
| Hossz: | 31cm |
| Súly: | 10.1kg |
0 az 0 értékelésből
Eladva vele
47.397 , 00 Ft * 70 385,00 Ft*
45.938 , 00 Ft * 62 358,00 Ft*
50.316 , 00 Ft * 74 763,00 Ft*
Ugyanazok a termékek
59.074 , 00 Ft * 83 521,00 Ft*
446.576 , 00 Ft * 606 394,00 Ft*
Kiegészítők