Üveg konyhaszekrény Fame-Line Antracit-arany 80 cm Vicco
59 917,00 Ft*
% 82 542,00 Ft* (27.41% mentve)
Termékszám:
406673105118219
Termékinformációk "Üveg konyhaszekrény Fame-Line Antracit-arany 80 cm Vicco"
- A Fame-Line konyhaszekrények prémium minőséget kínálnak, erős fém fogantyúkkal, praktikus, lágy zárású zsanérokkal és fém, teljesen kihúzható futókkal, kedvező áron.
- Tervezze meg álmai konyháját: A "Fame-Line" lehetővé teszi, hogy különböző modulok kombinálásával személyre szabja konyháját.
- MÉRETEK: Kozmetikai asztal rendelkezik a következő méretekkel: Szélesség: 80 cm, Magasság: 72 cm, Mélység: 34,1 cm. Az összes részletes méret a fényképeken van feltüntetve.
- ANYAG: Fali szekrény a konyhába 16 mm-es, karbantartást nem igénylő forgácslapból készül, melamin gyantabevonattal. A frontok kiváló minőségű MDF-ből készülnek.
- SZÁLLÍTÁSI TERJED: Konyhablokk (Megjegyzés: a dekoráció nem tartozék), Szerelési útmutató, Szerelési anyag
---
Műszaki információk:
Színek:
Antracit arany, fehér
Belső méretek 768 x 688 x 305 mm (SzxMxMé)
Méretek:
80 x 72 x 34,1 cm (SzxMaxMé)
Anyag:
Forgácslap, 16 mm
Kiegészítő anyag:
MDF
Felület:
Melamin gyanta bevonat
Bruttó súly:
28,6 kg
A termék súlya csomagolással együtt:
24,5 kg.
Tárgy súlya:
22,52 kg.
---
SZÁLLÍTÁSI TERÜLET: Konyhai blokk (az ábra szerint), összeszerelési útmutató, összeszerelési anyagA "Fame-Line" konyhai és fürdőszobai bútorokat kínál variálható modulokkal, különböző színekben és méretekben. A puha zárású zsanérokkal és állítható magasságú lábakkal felszerelt termékcsalád rugalmas berendezési megoldásokat tesz lehetővé egyedi modulokkal vagy komplett szettekkel.
| Arbeitsplatte: | WT nélkül |
|---|---|
| Ausführung: | fali szekrény |
| Kivitel: | Függesztett üvegszekrény 80 cm |
| Korpusz szín: | Fehér |
| Stil: | Vidéki ház |
| Szín: | antracit |
| Szín: | Antracit-arany |
| Szélesség: | 80cm |
| Magasság: | 72cm |
| Hossz: | 34.1cm |
| Súly: | 19.7kg |
Eladva vele
Ugyanazok a termékek
Kiegészítők
Ár
Szín
Váz színe
Ajtók színe
Kategóriák