Sütőház szekrény R-Line Arany Power tölgy 60 cm Vicco
96 656,00 Ft*
% 126 576,00 Ft* (23.64% mentve)
Termékszám:
406673104596919
Termékinformációk "Sütőház szekrény R-Line Arany Power tölgy 60 cm Vicco"
- A felhasznált anyagok nagyon jó minőségűek, és maximális kényelmet nyújtanak a használat és az ápolás során.
- RUGALMAS HASZNÁLAT – A mellékelt polcnak köszönhetően a sütőszekrény praktikus tárolószekrényként is használható, így alkalmazkodik a konyhai igényeidhez.
- MÉRETEK: Öltözőasztal rendelkezik a következő méretekkel: Szélesség: 60 cm, Magasság: 143 cm, Mélység: 57,2 cm. Az összes részletes méret a fényképeken van feltüntetve.
- ANYAG: Konyhabútor 16 mm-es, karbantartást nem igénylő forgácslapból készül, melamin gyantabevonattal.
- SZÁLLÍTÁSI TERJED: Összeszerelhető sütőszekrény (Megjegyzés: a dekoráció nem szerepel a szállításban), Szerelési útmutató, Szerelési anyag
Ez a sütőszekrény könnyen illeszkedik a konyhába. A felső rész alkalmas sütő számára vagy nyitott tárolóként használható polccal. Alul hely van az eszközöknek, rendezetten és elérhetően.
---
Műszaki adatok:
A korpusz színe:Antracit
Front színe:
Arany Power tölgy
Méretek:
60 x 143 x 57 cm (szélesség x magasság x mélység)
Belső méretek:
568 x 1327 x 550 mm (SzxMxMé)
A felső nyitott rekeszek belső méretei:
568 x 287 x 550 mm (SzxMxMé)
568 x 295 x 550 mm (SzxMxMé)
Az alsó zárt rekesz belső méretei:
568 x 338 x 550 mm (SzxMxMé)
Anyag:
forgácslap, 16 mm
Fogantyú Anyaga:
Műanyag fémből készült
Felület:
Melamin-gyanta bevonat
Rekeszek Száma:
4
Polcok Száma:
2
Fogantyúk Száma:
1
Lábak Száma:
4
Ajtók Száma:
1
Nettó Súly (Csomagolás Nélkül):
42.7 kg
Bruttó Súly (Csomagolással):
46.3 kg
---
SZÁLLÍTÁSI TERJED: Összeszerelhető sütőszekrény (Megjegyzés: a dekoráció nem szerepel a szállításban), Szerelési útmutató, Szerelési anyagAz "R-Line" egy sokoldalú bútorcsalád, amely konyhabútorokat, összeszerelésre kész elemeket és szekrényeket tartalmaz a háztartás, a mosoda és a kreatív területek számára. Széles szín- és méretválasztékot kínál, amely minden helyiségben egyedi megoldásokat tesz lehetővé. Az alapegységek állítható lábakkal vannak ellátva, így külön-külön vagy komplett szettként is konfigurálhatók, hogy megfeleljenek a különböző igényeknek és javítsák a funkcionalitást a különböző környezetekben.
| Ausführung: | Magas szekrény |
|---|---|
| Kivitel: | Sütő átalakító szekrény 60 cm (fél) |
| Korpusz szín: | antracit |
| Stil: | Modern |
| Szín: | Goldkraft tölgy |
| Szín: | Gold power tölgy/antracit |
| Szélesség: | 60cm |
| Magasság: | 143cm |
| Hossz: | 57cm |
| Súly: | 42.7kg |
Eladva vele
Ugyanazok a termékek
Kiegészítők
Ár
Szín
Váz színe
Ajtók színe
Kategóriák