Sütőház szekrény R-Line Antracit magasfényű 60 cm munkalap nélkül Vicco
37 116,00 Ft*
% 55 692,00 Ft* (33.35% mentve)
Termékszám:
406673103579319
Termékinformációk "Sütőház szekrény R-Line Antracit magasfényű 60 cm munkalap nélkül Vicco"
- TÖKÉLETES INTEGRÁCIÓ: Az R-Line konyhaszekrények beépíthető készülékekhez pontos és harmonikus illeszkedést biztosítanak – egységes és funkcionális megjelenéshez.
- PONTOS ILLESZKEDÉS: A beépíthető sütőhöz készült konyhaszekrény szabványos (60 cm) mérethez készült és stabil, funkcionális beépítést biztosít.
- MÉRETEK: Öltözőasztal rendelkezik a következő méretekkel: Szélesség: 60 cm, Magasság: 81,6 cm, Mélység: 46 cm. Az összes részletes méret a fényképeken van feltüntetve.
- ANYAG: Konyhabútor 16 mm-es, karbantartást nem igénylő forgácslapból készül, melamin gyantabevonattal.
- SZÁLLÍTÁSI TERJED: Összeszerelhető sütőszekrény (Megjegyzés: a dekoráció nem szerepel a szállításban), Szerelési útmutató, Szerelési anyag
Ez a sütőszekrény 60 cm széles, szabványos beépíthető sütőkhöz készült. Pontos illeszkedést biztosít a konyhában, valamint stabil és praktikus megoldást nyújt a mindennapi használathoz.
---
Műszaki adatok:
A korpusz színe:Arany Power tölgy
Front színe:
Antracit magasfényű
A munkalap színe:
Munkalap nélkül
Méretek:
60 x 81.6 x 46 cm (szélesség x magasság x mélység)
Belső méretek:
568 x 684 x 440 mm (SzxMxMé)
Anyag:
forgácslap, 16 mm
Felület:
Melamin-gyanta bevonat
Rekeszek Száma:
1
Lábak Száma:
4
Nettó Súly (Csomagolás Nélkül):
16.6 kg
Bruttó Súly (Csomagolással):
18.1 kg
---
SZÁLLÍTÁSI TERJED: Összeszerelhető sütőszekrény (Megjegyzés: a dekoráció nem szerepel a szállításban), Szerelési útmutató, Szerelési anyagAz "R-Line" egy sokoldalú bútorcsalád, amely konyhabútorokat, összeszerelésre kész elemeket és szekrényeket tartalmaz a háztartás, a mosoda és a kreatív területek számára. Széles szín- és méretválasztékot kínál, amely minden helyiségben egyedi megoldásokat tesz lehetővé. Az alapegységek állítható lábakkal vannak ellátva, így külön-külön vagy komplett szettként is konfigurálhatók, hogy megfeleljenek a különböző igényeknek és javítsák a funkcionalitást a különböző környezetekben.
| Arbeitsplatte: | WT nélkül |
|---|---|
| Ausführung: | Alsó szekrény |
| Kivitel: | Kályha átalakító szekrény 60 cm |
| Korpusz szín: | Goldkraft tölgy |
| Stil: | Modern |
| Szín: | Antracit |
| Szélesség: | 60cm |
| Magasság: | 81.6cm |
| Hossz: | 46cm |
| Súly: | 16.6kg |
Eladva vele
Ugyanazok a termékek
Kiegészítők
Ár
Szín
Váz színe
Ajtók színe
Kategóriák