Sarokkonyha Fame-Line Zöld-arany Country House/Anthracit 190 x 46 cm munkalap nélkül Vicco
444 387,00 Ft*
% 627 192,00 Ft* (29.15% mentve)- A Fame-Line sorozat konyhái prémium minőséget kínálnak tisztességes áron. Opcionálisan teljesen integrált mosogatógép-panelek is kaphatók a Vicco márkától.
- A "Fame-Line" segítségével választhat a kész konyhakoncepciók közül, vagy tetszés szerint bővítheti azokat további modulokkal.
- MÉRETEK: teljes mérete 160x190 cm, az alsó és felső modulok mélységét és magasságát a fotókon mutatjuk be.
- ANYAG: L-alakú konyha 16 mm-es, karbantartást nem igénylő forgácslapból készül, melamin gyantabevonattal. A konyhabútor összes frontja kiváló minőségű MDF-ből készül.
- SZÁLLÍTÁSI TERJED: konyhabútor munkalap nélkül, szerelési anyagok, szerelési útmutató (eltérő rendelkezés hiányában az elektromos készülékek és a dekoráció nem tartoznak a szállítási terjedelembe).
5 előnyünk:
1. Nagy, kényelmes szekrények az optimális tárhelyért
2. Softclose zsanérok a csendes záráshoz
3. Fém teljes kinyúlású sínek a könnyű kezelés érdekében
4. Stílusos fém fogantyúk, mint design elem
5. Kiváló minőségű MDF előlapok a tartósság érdekében
---
Műszaki információk:
Színek:
Zöld-arany tájház/antracit, antracit
Méretek:
160 x 82 x 190 cm (SzxMxM)
Anyag:
Forgácslap, 16 mm
Kiegészítő anyag:
MDF
Felület:
Melamin gyanta bevonat
Tárgy súlya:
189,29 kg
A termék súlya csomagolással együtt:
209,1 kg
---
SZÁLLÍTÁSI TERÜLET: Konyhai blokk munkalap nélkül, összeszerelési anyag, összeszerelési útmutató (Eltérő megjelölés hiányában az elektromos készülékek és dekorációk nem tartoznak a szállítási terjedelembe)A "Fame-Line" konyhai és fürdőszobai bútorokat kínál variálható modulokkal, különböző színekben és méretekben. A puha zárású zsanérokkal és állítható magasságú lábakkal felszerelt termékcsalád rugalmas berendezési megoldásokat tesz lehetővé egyedi modulokkal vagy komplett szettekkel.
| Arbeitsplatte: | WT nélkül |
|---|---|
| Kivitel: | munkalap nélkül |
| Korpusz szín: | antracit |
| Stil: | Vidéki ház |
| Szín: | Zöld-arany Country House/Anthracit |
| Szín: | Zöld |
| Szélesség: | 190cm |
| Magasság: | 81.6cm |
| Hossz: | 46cm |
| Súly: | 209.1kg |
July 15, 2025 13:17
Stílusos és különleges színvilág
Nagyon tetszik a zöld-arany szín, igazán egyedi hangulatot ad a konyhának. A szekrények jól kihasználhatók, masszívak. A munkalapot külön vettük hozzá, így teljesen testre tudtuk szabni.