Öltözőasztal Sherry Fehér 90 cm LED világítással és székkel Vicco
107 193,00 Ft*
% 144 723,00 Ft* (25.93% mentve)
Termékszám:
406673122747119
Termékinformációk "Öltözőasztal Sherry Fehér 90 cm LED világítással és székkel Vicco"
- A "Sherry" öltözőasztal világítással és zsámollyal nagyszerű választás az Ön otthonába.
- A magasfényű tükörrel ellátott kozmetikai asztal négy zárt polccal rendelkezik a szépségápolási termékek tárolására, és robusztus felépítésű, nagy tükörrel rendelkezik.
- MÉRETEK: Az öltözőasztal 90 cm széles, 75 cm magas és 40 cm mély. Minden részletes méret a fényképeken látható.
- ANYAG: A mosdószekrény 16 mm-es, könnyen ápolható, melamingyanta bevonattal ellátott forgácslapból készült.
- SZÁLLÍTÁSI KÖR: öltözőasztal, zsámoly, LED tündérfények, összeszerelési útmutató, szerelési anyag.
---
Műszaki információk:
Szín:
Fehér magasfényű
Méretek:
90 x 75 x 40 cm (SzxMaxMé)
Anyag:
Forgácslap, 16 mm
Felület:
Melamin gyanta bevonat
A termék súlya csomagolással együtt:
43,6 kg.
Tárgy súlya:
40,63 kg.
---
SZÁLLÍTÁSI TERÜLET: fésülködőasztal, zsámoly, LED tündérlámpák, összeszerelési útmutató, összeszerelési anyagA "Sherry" bútorsorozat a hálószoba berendezését tartalmazza, beleértve a fésülködőasztalokat is. A különféle konfigurációkban sokféle opcióval sokoldalú tervezési lehetőségeket kínál. A "Sherry" sorozat bútoraival személyesebbé varázsolja hálószobáját.
| Ausführung: | fésülködőasztal |
|---|---|
| Kivitel: | tükörrel, zsámollyal és LED lánccal |
| Szín: | Fehér |
| világítás: | LED-lánc |
| ülőhely opció: | széklet |
| Szélesség: | 90cm |
| Magasság: | 75cm |
| Hossz: | 40cm |
| Súly: | 43.6kg |
Eladva vele
Ugyanazok a termékek
Kiegészítők
Ár
Szín
Váz színe
Ajtók színe
Kategóriák