Öltözőasztal Sherry Antracit/arany tölgy 90 x 75 cm LED tükörrel és székkel Vicco
109 062,00 Ft*
% 151 753,00 Ft* (28.13% mentve)- Élvezze a gyönyörű Vicco Sherry fésülködőasztal szettet elegáns antracit magasfényű színben: a fésülködőasztal mellett LED-tükörrel és egy kényelmes zsámollyal. Ideális sminkformázáshoz.
- Használja ki az elegáns LED-tükörrel és kényelmes zsámollyal ellátott hiúságszekrényünket. A fióknak köszönhetően a hiúságszekrény tárolási lehetőséget kínál a kozmetikumok számára.
- TERMÉKMÉRETEK: öltözőasztal: 90 x 75 x 40 cm (SzxHxT), 28,4 kg. LED tükör: 80 x 65 x 3 cm, 5,65 kg. Sámli: 52-67 cm (magasság), Ø ülés: 33,5 cm, Ø lábazat: 38,5 cm, 4,7 kg.
- ANYAG: A kozmetikai asztal 16 mm-es, könnyen ápolható forgácslapból készült, melamingyanta bevonattal.
- SZÁLLÍTÁSI KÖR: öltözőasztal, LED tükör, zsámoly, szerelési útmutató, szerelési anyag (a dekoráció nem tartozék).
A fésülködőasztal-készlethez tartozik egy LED-tükör és egy zsámoly, hogy teljes legyen a stílusélmény. A sokoldalú tárolási lehetőségek rendben tartják kozmetikumait és kiegészítőit. A modern design eleganciát és stílust kölcsönöz a szobakoncepciónak. Az egyszerű összeszerelésnek köszönhetően az öltözőasztal pillanatok alatt használatra kész lesz.
---
Technikai részletek:
Színek:
A komódasztal teste: antracit
Felöltözőasztal Előlap: Goldkraft Oak
Széklet: Fekete
Méretek:
Fekvőasztal: 90 x 75 x 40 cm (SzxHxT)
LED tükör: 80 x 65 x 3 cm (SzxHxT)
Széklet: ülésmagasság: 52-67 cm (H) |ülésfelület: Ø 33,5 cm |láb: Ø 38,5 cm
Anyag:
Fürdőasztal: Faforgácslap, 16 mm
LED tükör: 4mm-es ólommentes tükörüveg
Székkeret: krómozott acél
Székülés huzata: műbőr
Felület:
Melamingyanta bevonat
Light colour LED mirror:
6000-6500K, fehér
A cikk súlya:
39,01 kg
A cikk súlya csomagolással együtt:
43,18 kg
---
SZÁLLÍTÁS: Az öltözőasztal szettet összeszerelési anyagokkal és útmutatóval együtt szállítjuk. Ezen kívül egy LED-es tükröt és egy zsámolyt is kap.A "Sherry" bútorsorozat a hálószoba berendezését tartalmazza, beleértve a fésülködőasztalokat is. A különféle konfigurációkban sokféle opcióval sokoldalú tervezési lehetőségeket kínál. A "Sherry" sorozat bútoraival személyesebbé varázsolja hálószobáját.
| Ausführung: | fésülködőasztal |
|---|---|
| Kivitel: | LED tükörrel és székkel |
| Korpusz szín: | Goldkraft tölgy |
| Stil: | Modern |
| Szín: | Antracit/arany tölgy |
| Szín: | antracit |
| világítás: | LED-es tükör |
| Szélesség: | 90cm |
| Magasság: | 75cm |
| Hossz: | 40cm |
| Súly: | 39.59kg |
March 27, 2026 20:53
2531 Tokod
Olyan amilyennek elképzeltem. A csomag időben jött, és sértetlenül 😊 A termék kifogástalan. Ajánlom mindenkinek.