Mosogató alszekrény R-Line Fehér magasfényű 80 cm munkalap nélkül Vicco
47 397,00 Ft*
% 70 385,00 Ft* (32.66% mentve)
Termékszám:
406673103560119
Termékinformációk "Mosogató alszekrény R-Line Fehér magasfényű 80 cm munkalap nélkül Vicco"
- A felhasznált anyagok nagyon jó minőségűek, és maximális kényelmet nyújtanak a használat és az ápolás során.
- Az "R-Line" sorozatú konyhamoduljaink variálhatók és egyedileg kombinálhatók.
- MÉRETEK: Fémszekrény rendelkezik a következő méretekkel: Szélesség: 80 cm, Magasság: 81,6 cm, Mélység: 46 cm. Az összes részletes méret a fényképeken van feltüntetve.
- ANYAG: Konyhabútor 16 mm-es, karbantartást nem igénylő forgácslapból készül, melamin gyantabevonattal.
- SZÁLLÍTÁSI TERJED: Összeszerelhető konyha alsó szekrény (Megjegyzés: a dekoráció nem szerepel a szállításban), Szerelési útmutató, Szerelési anyag
Ez a 80 cm széles, kétajtós mosogató alatti szekrény bőséges helyet kínál. A tágas belső rész ideális a szifon, szemetes vagy tisztítószerek számára. Így minden rendezetten és könnyen elérhetően tárolható.
---
Műszaki adatok:
A korpusz színe:Arany Power tölgy
Front színe:
Fehér magasfényű
A munkalap színe:
Munkalap nélkül
Méretek:
80 x 81.6 x 46 cm (szélesség x magasság x mélység)
Belső méretek:
767 x 684 x 440 mm (SzxMxMé)
Anyag:
forgácslap, 16 mm
Fogantyú Anyaga:
Műanyag fémből készült
Felület:
Melamin-gyanta bevonat
Rekeszek Száma:
1
Fogantyúk Száma:
2
Lábak Száma:
4
Ajtók Száma:
2
Nettó Súly (Csomagolás Nélkül):
20.5 kg
Bruttó Súly (Csomagolással):
22.6 kg
---
SZÁLLÍTÁSI TERJED: Összeszerelhető konyha alsó szekrény (Megjegyzés: a dekoráció nem szerepel a szállításban), Szerelési útmutató, Szerelési anyagAz "R-Line" egy sokoldalú bútorcsalád, amely konyhabútorokat, összeszerelésre kész elemeket és szekrényeket tartalmaz a háztartás, a mosoda és a kreatív területek számára. Széles szín- és méretválasztékot kínál, amely minden helyiségben egyedi megoldásokat tesz lehetővé. Az alapegységek állítható lábakkal vannak ellátva, így külön-külön vagy komplett szettként is konfigurálhatók, hogy megfeleljenek a különböző igényeknek és javítsák a funkcionalitást a különböző környezetekben.
| Arbeitsplatte: | WT nélkül |
|---|---|
| Ausführung: | Alsó szekrény |
| Kivitel: | Mosogató alsó szekrény 80 cm |
| Korpusz szín: | Goldkraft tölgy |
| Stil: | Modern |
| Szín: | Fehér magasfényű/arany színű tölgy |
| Szín: | Fehér |
| Szélesség: | 80cm |
| Magasság: | 81.6cm |
| Hossz: | 46cm |
| Súly: | 20.5kg |
Eladva vele
Ugyanazok a termékek
Kiegészítők
Ár
Szín
Váz színe
Ajtók színe
Kategóriák