Mosdó alapszekrény Irma Gold power tölgy/antracit 60 x 59 cm Vicco
36 161,00 Ft*
% 48 605,00 Ft* (25.6% mentve)
Termékszám:
406673100188019
Termékinformációk "Mosdó alapszekrény Irma Gold power tölgy/antracit 60 x 59 cm Vicco"
- Irma mosdóalj szekrényünk strapabíró és nagyon könnyen tisztítható a kiváló minőségű melamingyanta bevonatnak köszönhetően.
- Ez az elegáns fürdőszobaszekrény a nagy rekeszeknek köszönhetően elegendő helyet kínál az összes fürdőszobai eszköz számára.
- MÉRETEK: Mosdóalj szekrény a fürdőszobába rendelkezik a következő méretekkel: Szélesség: 60 cm, Magasság: 59 cm, Mélység: 30 cm. Az összes részletes méret a fényképeken van feltüntetve.
- ANYAG: Fürdőszobai alj szekrény 16 mm-es, karbantartást nem igénylő forgácslapból készül, melamin gyantabevonattal. A cikk néhány eleme MDF-ből készült.
- SZÁLLÍTÁSI TERJED: Fürdőszoba szekrény, Szerelési útmutató, Szerelési anyag
---
Műszaki adatok:
Színek:
Gold power tölgy/antracit
A korpusz színe: Antracit
Front színe: Arany Power tölgy
Méretek:
60 x 59 x 30 cm (szélesség x magasság x mélység)
Anyag:
forgácslap, 16 mm
Kiegészítő anyagok:
MDF
Felület:
Melamin-gyanta bevonat
Nettó súly csomagolás nélkül:
13.35 kg
Bruttó tömeg csomaggal együtt:
15.1 kg
---
SZÁLLÍTÁSI TERJED: Fürdőszoba szekrény, Szerelési útmutató, Szerelési anyagAz "Irma" egy bútorsorozat, amely fürdőszoba- és hálószobabútorokat, valamint fésülködőasztalokat egyaránt tartalmaz. Számos színkombinációval és opcióval az egyes egységekhez és készletekhez sokoldalú lehetőségeket kínál. Az előlapok MDF-ből készülnek.
| Kivitel: | Mosdószekrény 60 cm |
|---|---|
| Korpusz szín: | antracit |
| Szín: | Goldkraft tölgy |
| Szín: | Gold power tölgy/antracit |
| Szélesség: | 60cm |
| Magasság: | 59cm |
| Hossz: | 30cm |
| Súly: | 13.35kg |
Eladva vele
Ugyanazok a termékek
Ár
Szín
Váz színe
Ajtók színe
Kategóriák