Midi szekrény Irma Fehér magasfényű betétekkel 60 x 81 cm Vicco
41 194,00 Ft*
% 53 600,00 Ft* (23.15% mentve)
Termékszám:
406673122875119
Termékinformációk "Midi szekrény Irma Fehér magasfényű betétekkel 60 x 81 cm Vicco"
- Irma fürdőszobaszekrényünk strapabíró és nagyon könnyen tisztítható a kiváló minőségű melamingyanta bevonatnak köszönhetően.
- Ez az elegáns fürdőszobaszekrény a különböző rekeszeinek köszönhetően elegendő helyet kínál az összes kozmetikum számára.
- MÉRETEK: Fürdőszoba bútor rendelkezik a következő méretekkel: Szélesség: 60 cm, Magasság: 81 cm, Mélység: 30 cm. Az összes részletes méret a fényképeken van feltüntetve.
- ANYAG: Fürdőszoba szekrény 16 mm-es, karbantartást nem igénylő forgácslapból készül, melamin gyantabevonattal. A cikk néhány eleme MDF-ből készült.
- SZÁLLÍTÁSI TERJED: Midi szekrény, Szerelési útmutató, Szerelési anyag
---
Műszaki adatok:
Színek:
Fehér magasfényű betétekkel
A korpusz színe: Fehér
Front színe: Fehér magasfényű betétekkel
Méretek:
60 x 81 x 30 cm (szélesség x magasság x mélység)
Anyag:
forgácslap, 16 mm
Kiegészítő anyagok:
MDF
Felület:
Melamin-gyanta bevonat
Nettó súly csomagolás nélkül:
18.4 kg
Bruttó tömeg csomaggal együtt:
20.65 kg
---
SZÁLLÍTÁSI TERJED: Midi szekrény, Szerelési útmutató, Szerelési anyagAz "Irma" egy bútorsorozat, amely fürdőszoba- és hálószobabútorokat, valamint fésülködőasztalokat egyaránt tartalmaz. Számos színkombinációval és opcióval az egyes egységekhez és készletekhez sokoldalú lehetőségeket kínál. Az előlapok MDF-ből készülnek.
| Kivitel: | Fürdőszoba szekrény 60 cm |
|---|---|
| Stil: | Modern |
| Szín: | Fehér magasfényű betétekkel |
| Szín: | Fehér |
| Szélesség: | 60cm |
| Magasság: | 81cm |
| Hossz: | 30cm |
| Súly: | 18.4kg |
Eladva vele
Ugyanazok a termékek
Kiegészítők
Ár
Szín
Váz színe
Ajtók színe
Kategóriák