Magas szekrény R-Line Antracit vidéki ház 60 cm Vicco
116 479,00 Ft*
% 160 221,00 Ft* (27.3% mentve)Elérhető, szállítási idő 7 - 8 nap
Vorauszahlung
- A felhasznált anyagok nagyon jó minőségűek, és maximális kényelmet nyújtanak a használat és az ápolás során.
- Az "R-Line" sorozatú konyhamoduljaink variálhatók és egyedileg kombinálhatók.
- MÉRETEK: Magas konyhaszekrény rendelkezik a következő méretekkel: Szélesség: 60 cm, Magasság: 143 cm, Mélység: 57,2 cm. Az összes részletes méret a fényképeken van feltüntetve.
- ANYAG: Konyhabútor 16 mm-es, karbantartást nem igénylő forgácslapból készül, melamin gyantabevonattal.
- SZÁLLÍTÁSI TERJED: Összeszerelhető magas konyhaszekrény (Megjegyzés: a dekoráció nem szerepel a szállításban), Szerelési útmutató, Szerelési anyag
---
Műszaki információk:
Színek:
Antracit vidéki ház, fehér
Méretek:
60 x 143 x 57,2 cm (Sz x Ma x Mé)
Belső méretek:
568 x 1327 x 550 mm (Sz x Ma x Mé)
A felső nyitott rekeszek belső méretei:
568 x 287 x 550 mm (Sz x Ma x Mé)
568 x 295 x 550 mm (Sz x Ma x Mé)
Az alsó zárt rekesz belső méretei:
568 x 338 x 550 mm (Sz x Ma x Mé)
Anyag:
Forgácslap, 16 mm
Felület:
Melamin gyanta bevonat
Tárgy súlya:
45,43 kg
A termék súlya csomagolással együtt:
48,4 kg
---
SZÁLLÍTÁSI TERÜLET: Magas szekrény készletként (megjegyzés: a dekoráció nem tartozék), összeszerelési útmutató, összeszerelési anyagAz "R-Line" egy sokoldalú bútorcsalád, amely konyhabútorokat, összeszerelésre kész elemeket és szekrényeket tartalmaz a háztartás, a mosoda és a kreatív területek számára. Széles szín- és méretválasztékot kínál, amely minden helyiségben egyedi megoldásokat tesz lehetővé. Az alapegységek állítható lábakkal vannak ellátva, így külön-külön vagy komplett szettként is konfigurálhatók, hogy megfeleljenek a különböző igényeknek és javítsák a funkcionalitást a különböző környezetekben.
| Arbeitsplatte: | WT nélkül |
|---|---|
| Ausführung: | Magas szekrény |
| Kivitel: | Tároló szekrény 60cm |
| Korpusz szín: | Fehér |
| Stil: | Vidéki ház |
| Szín: | antracit |
| Szín: | Antracit vidéki ház |
| Szélesség: | 60cm |
| Magasság: | 143cm |
| Hossz: | 57cm |
| Súly: | 48.4kg |
0 az 0 értékelésből
Eladva vele
26.357 , 00 Ft * 37 670,00 Ft*
42.195 , 00 Ft * 64 442,00 Ft*
Ugyanazok a termékek
417.389 , 00 Ft * 576 140,00 Ft*
383.829 , 00 Ft * 551 253,00 Ft*
555.778 , 00 Ft * 721 316,00 Ft*
64.065 , 00 Ft * 90 084,00 Ft*
628.931 , 00 Ft * 909 479,00 Ft*
518.447 , 00 Ft * 687 002,00 Ft*
Kiegészítők
42.949 , 00 Ft * 61 426,00 Ft*