Konyhasziget Fame-Line Antracit 30 cm munkalap nélkül Vicco
25 980,00 Ft*
% 37 293,00 Ft* (30.34% mentve)
Termékszám:
406673119678419
Termékinformációk "Konyhasziget Fame-Line Antracit 30 cm munkalap nélkül Vicco"
- A Fame-Line konyhaszekrények prémium minőséget kínálnak, erős fém fogantyúkkal, praktikus, lágy zárású zsanérokkal és fém, teljesen kihúzható futókkal, kedvező áron.
- Tervezze meg álmai konyháját: A "Fame-Line" lehetővé teszi, hogy különböző modulok kombinálásával személyre szabja konyháját.
- MÉRETEK: Konyhasziget konyhaszekrény rendelkezik a következő méretekkel: Szélesség: 30 cm, Magasság: 82 cm, Mélység: 30 cm. Az összes részletes méret a fényképeken van feltüntetve.
- ANYAG: Szabadon álló konyhabútor 16 mm-es, karbantartást nem igénylő forgácslapból készül, melamin gyantabevonattal. A frontok kiváló minőségű MDF-ből készülnek.
- SZÁLLÍTÁSI TERJED: Konyhasziget, (Ha nem jelezték másképp, az elektromos berendezések és a dekoráció nem tartozik a szállításba.)Szerelési útmutató, Szerelési anyag
---
Műszaki információk:
Szín:
antracit
Belső méretek 268x688x280 mm (SzxMxMé)
Méretek:
30x82x70 cm (SzxMxM)
Anyag:
Forgácslap, 16 mm
Kiegészítő anyag:
MDF
Felület:
Melamin gyanta bevonat
A termék súlya csomagolással együtt:
9 kg.
Tárgy súlya:
8,01 kg.
---
SZÁLLÍTÁSI TERÜLET: Konyhasziget (Eltérő megjelölés hiányában a munkalapok, elektromos készülékek és dekoráció nem tartoznak a szállítási terjedelembe), összeszerelési útmutató, összeszerelési anyagA "Fame-Line" konyhai és fürdőszobai bútorokat kínál variálható modulokkal, különböző színekben és méretekben. A puha zárású zsanérokkal és állítható magasságú lábakkal felszerelt termékcsalád rugalmas berendezési megoldásokat tesz lehetővé egyedi modulokkal vagy komplett szettekkel.
| Arbeitsplatte: | WT nélkül |
|---|---|
| Ausführung: | Alsó szekrény |
| Kivitel: | Polcsziget alsó szekrény 30 cm |
| Korpusz szín: | antracit |
| Szín: | Antracit |
| Szín: | antracit |
| Szélesség: | 30cm |
| Magasság: | 82cm |
| Hossz: | 70cm |
| Súly: | 9kg |
Eladva vele
Ugyanazok a termékek
Ár
Szín
Váz színe
Ajtók színe
Kategóriák