Konyhapolc R-Line Fehér 40 cm munkalapokkal Vicco
43 570,00 Ft*
% 62 514,00 Ft* (30.3% mentve)
Termékszám:
406673104490019
Termékinformációk "Konyhapolc R-Line Fehér 40 cm munkalapokkal Vicco"
- EGYÉNILEG TERVEZHETŐ: Az R-Line konyhai alsószekrényekkel konyháját pontosan az igényei szerint alakíthatja ki – újratervezve vagy bővítve, kombinálható elemekkel.
- NYITOTT ÉS ELÉRHETŐ: A nyitott alsó konyhaszekrény látható tárolást kínál – az edények vagy fűszerek mindig kéznél vannak.
- MÉRETEK: Konyhai alapszekrény rendelkezik a következő méretekkel: Szélesség: 40 cm, Magasság: 81,6 cm, Mélység: 60 cm. Az összes részletes méret a fényképeken van feltüntetve.
- ANYAG: Konyhabútor 16 mm-es, karbantartást nem igénylő forgácslapból készül, melamin gyantabevonattal.
- SZÁLLÍTÁSI TERJED: Munkalappal ellátott összeszerelhető konyha alsó szekrény (Megjegyzés: a dekoráció nem szerepel a szállításban), Szerelési útmutató, Szerelési anyag
Ez a nyitott alsó szekrény a látható tárolásra és gyors hozzáférésre épít. Edények, poharak, fűszerek vagy dekorációk stílusosan elhelyezhetők és mindig kéznél vannak. Ideális modern konyhába.
---
Műszaki adatok:
A korpusz színe:Fehér
Front színe:
Fehér
A munkalap színe:
Márvány
Méretek:
40 x 81.6 x 60 cm (szélesség x magasság x mélység)
Belső méretek:
368 x 684 x 440 mm (SzxMxMé)
Az egyes rekeszek belső méretei:
260 x 159 x 440 mm (SzxMxMé)
Munkalap Vastagsága:
2.8 mm
Anyag:
forgácslap, 16 mm
Munkalap Anyaga:
28 mm-es forgácslap
Felület:
Melamin-gyanta bevonat
Rekeszek Száma:
4
Polcok Száma:
3
Lábak Száma:
4
Nettó Súly (Csomagolás Nélkül):
20.7 kg
Bruttó Súly (Csomagolással):
22.4 kg
---
Az "R-Line" egy sokoldalú bútorcsalád, amely konyhabútorokat, összeszerelésre kész elemeket és szekrényeket tartalmaz a háztartás, a mosoda és a kreatív területek számára. Széles szín- és méretválasztékot kínál, amely minden helyiségben egyedi megoldásokat tesz lehetővé. Az alapegységek állítható lábakkal vannak ellátva, így külön-külön vagy komplett szettként is konfigurálhatók, hogy megfeleljenek a különböző igényeknek és javítsák a funkcionalitást a különböző környezetekben.
| Arbeitsplatte: | WT-vel |
|---|---|
| Ausführung: | Alsó szekrény |
| Kivitel: | 40 cm-es polcos alsó szekrény munkalappal |
| Korpusz szín: | Fehér |
| Stil: | Modern |
| Szín: | Fehér |
| Worktop material: | 28 mm-es forgácslap |
| Szélesség: | 40cm |
| Magasság: | 81.6cm |
| Hossz: | 60cm |
| Súly: | 20.7kg |
Eladva vele
Ugyanazok a termékek
Kiegészítők
Ár
Szín
Váz színe
Ajtók színe
Kategóriák