Konyhai alapszekrény R-Line Fehér vidéki ház 40 cm fiókokkal, munkalap nélkül Vicco
56 519,00 Ft*
% 82 061,00 Ft* (31.13% mentve)
Termékszám:
406673104483219
Termékinformációk "Konyhai alapszekrény R-Line Fehér vidéki ház 40 cm fiókokkal, munkalap nélkül Vicco"
- A felhasznált anyagok nagyon jó minőségűek, és maximális kényelmet nyújtanak a használat és az ápolás során.
- Az "R-Line" sorozatú konyhamoduljaink variálhatók és egyedileg kombinálhatók.
- MÉRETEK: rendelkezik a következő méretekkel: Szélesség: 40 cm, Magasság: 81,6 cm, Mélység: 46 cm. Az összes részletes méret a fényképeken van feltüntetve.
- ANYAG: Konyhabútor 16 mm-es, karbantartást nem igénylő forgácslapból készül, melamin gyantabevonattal.
- SZÁLLÍTÁSI TERJED: Összeszerelhető konyha alsó szekrény (Megjegyzés: a dekoráció nem szerepel a szállításban), Szerelési útmutató, Szerelési anyag
Ez a 40 cm széles alsó szekrény három fiókkal ideális szűk helyekre. Hatékonyan kihasználja a rendelkezésre álló teret, és helyet biztosít a mindennapi tárgyaknak. Minden átlátható és könnyen elérhető.
---
Műszaki adatok:
A korpusz színe:Fehér
Front színe:
Fehér vidéki ház
A munkalap színe:
Munkalap nélkül
Méretek:
40 x 81.6 x 46 cm (szélesség x magasság x mélység)
Belső méretek:
367 x 684 x 440 mm (SzxMxMé)
A fiók belső méretei:
310 x 80/200/200 x 384 mm (SzxMxMé)
Anyag:
forgácslap, 16 mm
Fogantyú Anyaga:
Műanyag fémből készült
Felület:
Melamin-gyanta bevonat
Rekeszek Száma:
3
Fiókok Száma:
3
Fogantyúk Száma:
3
Lábak Száma:
4
Nettó Súly (Csomagolás Nélkül):
22.2 kg
Bruttó Súly (Csomagolással):
24.3 kg
---
SZÁLLÍTÁSI TERJED: Összeszerelhető konyha alsó szekrény (Megjegyzés: a dekoráció nem szerepel a szállításban), Szerelési útmutató, Szerelési anyagAz "R-Line" egy sokoldalú bútorcsalád, amely konyhabútorokat, összeszerelésre kész elemeket és szekrényeket tartalmaz a háztartás, a mosoda és a kreatív területek számára. Széles szín- és méretválasztékot kínál, amely minden helyiségben egyedi megoldásokat tesz lehetővé. Az alapegységek állítható lábakkal vannak ellátva, így külön-külön vagy komplett szettként is konfigurálhatók, hogy megfeleljenek a különböző igényeknek és javítsák a funkcionalitást a különböző környezetekben.
| Arbeitsplatte: | WT nélkül |
|---|---|
| Ausführung: | Alsó szekrény |
| Kivitel: | Fiókos alsó szekrény 40 cm |
| Korpusz szín: | Fehér |
| Stil: | Vidéki ház |
| Szín: | Fehér vidéki ház/fehér |
| Szín: | Fehér |
| Szélesség: | 40cm |
| Magasság: | 81.6cm |
| Hossz: | 46cm |
| Súly: | 22.2kg |
Eladva vele
Ugyanazok a termékek
Kiegészítők
Ár
Szín
Váz színe
Ajtók színe
Kategóriák