Konyhai alapszekrény R-Line Fehér vidéki ház 30 cm munkalap nélkül Vicco
45 573,00 Ft*
% 67 466,00 Ft* (32.45% mentve)
Termékszám:
406673104565519
Termékinformációk "Konyhai alapszekrény R-Line Fehér vidéki ház 30 cm munkalap nélkül Vicco"
- A felhasznált anyagok nagyon jó minőségűek, és maximális kényelmet nyújtanak a használat és az ápolás során.
- Az "R-Line" sorozatú konyhamoduljaink variálhatók és egyedileg kombinálhatók.
- MÉRETEK: rendelkezik a következő méretekkel: Szélesség: 30 cm, Magasság: 81,6 cm, Mélység: 46 cm. Az összes részletes méret a fényképeken van feltüntetve.
- ANYAG: Konyhabútor 16 mm-es, karbantartást nem igénylő forgácslapból készül, melamin gyantabevonattal.
- SZÁLLÍTÁSI TERJED: Összeszerelhető konyha alsó szekrény (Megjegyzés: a dekoráció nem szerepel a szállításban), Szerelési útmutató, Szerelési anyag
Ez a 30 cm széles alsó szekrény fiókkal kompakt megoldás a konyhába. A fiók és a belső tér helyet biztosít kisebb tárgyaknak, és a szűk helyek is jól kihasználhatók. Ideális rugalmas tervezéshez.
---
Műszaki adatok:
A korpusz színe:Antracit
Front színe:
Fehér vidéki ház
A munkalap színe:
Munkalap nélkül
Méretek:
30 x 81.6 x 46 cm (szélesség x magasság x mélység)
Belső méretek:
267 x 684 x 440 mm (SzxMxMé)
A fiók belső méretei:
210 x 80 x 384 mm (SzxMxMé)
Anyag:
forgácslap, 16 mm
Fogantyú Anyaga:
Műanyag fémből készült
Felület:
Melamin-gyanta bevonat
Rekeszek Száma:
3
Polcok Száma:
1
Fiókok Száma:
1
Fogantyúk Száma:
2
Lábak Száma:
4
Ajtók Száma:
1
Nettó Súly (Csomagolás Nélkül):
15.9 kg
Bruttó Súly (Csomagolással):
17.7 kg
---
SZÁLLÍTÁSI TERJED: Összeszerelhető konyha alsó szekrény (Megjegyzés: a dekoráció nem szerepel a szállításban), Szerelési útmutató, Szerelési anyagAz "R-Line" egy sokoldalú bútorcsalád, amely konyhabútorokat, összeszerelésre kész elemeket és szekrényeket tartalmaz a háztartás, a mosoda és a kreatív területek számára. Széles szín- és méretválasztékot kínál, amely minden helyiségben egyedi megoldásokat tesz lehetővé. Az alapegységek állítható lábakkal vannak ellátva, így külön-külön vagy komplett szettként is konfigurálhatók, hogy megfeleljenek a különböző igényeknek és javítsák a funkcionalitást a különböző környezetekben.
| Arbeitsplatte: | WT nélkül |
|---|---|
| Ausführung: | Alsó szekrény |
| Kivitel: | Konyha аiókos szekrény 30 cm |
| Korpusz szín: | antracit |
| Stil: | Vidéki ház |
| Szín: | Fehér vidéki ház/antracit |
| Szín: | Fehér |
| Szélesség: | 30cm |
| Magasság: | 81.6cm |
| Hossz: | 46cm |
| Súly: | 15.9kg |
Eladva vele
Ugyanazok a termékek
Kiegészítők
Ár
Szín
Váz színe
Ajtók színe
Kategóriák