Gyógyszertári szekrény R-Line Vörös magasfényű 30 cm Vicco
122 928,00 Ft*
% 174 741,00 Ft* (29.65% mentve)Elérhető, szállítási idő 7 - 8 nap
Vorauszahlung
- A felhasznált anyagok nagyon jó minőségűek, és maximális kényelmet nyújtanak a használat és az ápolás során.
- Az "R-Line" sorozatú konyhamoduljaink variálhatók és egyedileg kombinálhatók.
- MÉRETEK: Magas konyhaszekrény rendelkezik a következő méretekkel: Szélesség: 30 cm, Magasság: 207 cm, Mélység: 57,2 cm. Az összes részletes méret a fényképeken van feltüntetve.
- ANYAG: Konyhabútor 16 mm-es, karbantartást nem igénylő forgácslapból készül, melamin gyantabevonattal.
- SZÁLLÍTÁSI TERJED: Konyhaszekrény önálló összeszereléshez (Megjegyzés: a dekoráció nem tartozék), Szerelési útmutató, Szerelési anyag
Ez a magas kihúzható szekrény jól kihasználja a szűk helyeket. A teljes tartalom előrehúzható, így minden könnyen elérhető. Áttekinthető és praktikus megoldás.
---
Műszaki adatok:
A korpusz színe:Arany Power tölgy
Front színe:
Vörös magasfényű
Méretek:
30 x 206.8 x 57.2 cm (szélesség x magasság x mélység)
Anyag:
forgácslap, 16 mm
Fogantyú Anyaga:
Műanyag fémből készült
Felület:
Melamin-gyanta bevonat
Rekeszek Száma:
5
Fiókok Száma:
2
Fogantyúk Száma:
2
Lábak Száma:
4
Nettó Súly (Csomagolás Nélkül):
52.5 kg
Bruttó Súly (Csomagolással):
56.5 kg
---
SZÁLLÍTÁSI TERJED: Konyhaszekrény önálló összeszereléshez (Megjegyzés: a dekoráció nem tartozék), Szerelési útmutató, Szerelési anyagAz "R-Line" egy sokoldalú bútorcsalád, amely konyhabútorokat, összeszerelésre kész elemeket és szekrényeket tartalmaz a háztartás, a mosoda és a kreatív területek számára. Széles szín- és méretválasztékot kínál, amely minden helyiségben egyedi megoldásokat tesz lehetővé. Az alapegységek állítható lábakkal vannak ellátva, így külön-külön vagy komplett szettként is konfigurálhatók, hogy megfeleljenek a különböző igényeknek és javítsák a funkcionalitást a különböző környezetekben.
| Ausführung: | Magas szekrény |
|---|---|
| Kivitel: | Patika magas szekrény 30 cm |
| Korpusz szín: | Goldkraft tölgy |
| Stil: | Modern |
| Szín: | Magasfényű vörös/arany tölgy |
| Szín: | Piros |
| Szélesség: | 30cm |
| Magasság: | 206.8cm |
| Hossz: | 57.2cm |
| Súly: | 52.5kg |
0 az 0 értékelésből
Eladva vele
59.074 , 00 Ft * 82 791,00 Ft*
55.790 , 00 Ft * 76 953,00 Ft*
Ugyanazok a termékek
342.220 , 00 Ft * 498 389,00 Ft*
60.898 , 00 Ft * 86 440,00 Ft*
566.257 , 00 Ft * 785 185,00 Ft*
349.883 , 00 Ft * 499 119,00 Ft*
Kiegészítők
51.046 , 00 Ft * 75 493,00 Ft*