Gyógyszertári szekrény R-Line Fehér vidéki ház 30 cm Vicco
127 671,00 Ft*
% 179 849,00 Ft* (29.01% mentve)Elérhető, szállítási idő 7 - 8 nap
Vorauszahlung
- A felhasznált anyagok nagyon jó minőségűek, és maximális kényelmet nyújtanak a használat és az ápolás során.
- Az "R-Line" sorozatú konyhamoduljaink variálhatók és egyedileg kombinálhatók.
- MÉRETEK: Magas konyhaszekrény rendelkezik a következő méretekkel: Szélesség: 30 cm, Magasság: 207 cm, Mélység: 57,2 cm. Az összes részletes méret a fényképeken van feltüntetve.
- ANYAG: Konyhabútor 16 mm-es, karbantartást nem igénylő forgácslapból készül, melamin gyantabevonattal.
- SZÁLLÍTÁSI TERJED: Konyhaszekrény önálló összeszereléshez (Megjegyzés: a dekoráció nem tartozék), Szerelési útmutató, Szerelési anyag
Ez a magas kihúzható szekrény jól kihasználja a szűk helyeket. A teljes tartalom előrehúzható, így minden könnyen elérhető. Áttekinthető és praktikus megoldás.
---
Műszaki adatok:
A korpusz színe:Antracit
Front színe:
Fehér vidéki ház
Méretek:
30 x 206.8 x 57.2 cm (szélesség x magasság x mélység)
Anyag:
forgácslap, 16 mm
Fogantyú Anyaga:
Műanyag fémből készült
Felület:
Melamin-gyanta bevonat
Rekeszek Száma:
5
Fiókok Száma:
2
Fogantyúk Száma:
2
Lábak Száma:
4
Nettó Súly (Csomagolás Nélkül):
52.5 kg
Bruttó Súly (Csomagolással):
58.1 kg
---
SZÁLLÍTÁSI TERJED: Konyhaszekrény önálló összeszereléshez (Megjegyzés: a dekoráció nem tartozék), Szerelési útmutató, Szerelési anyagAz "R-Line" egy sokoldalú bútorcsalád, amely konyhabútorokat, összeszerelésre kész elemeket és szekrényeket tartalmaz a háztartás, a mosoda és a kreatív területek számára. Széles szín- és méretválasztékot kínál, amely minden helyiségben egyedi megoldásokat tesz lehetővé. Az alapegységek állítható lábakkal vannak ellátva, így külön-külön vagy komplett szettként is konfigurálhatók, hogy megfeleljenek a különböző igényeknek és javítsák a funkcionalitást a különböző környezetekben.
| Ausführung: | Magas szekrény |
|---|---|
| Kivitel: | Patika magas szekrény 30 cm |
| Korpusz szín: | antracit |
| Stil: | Vidéki ház |
| Szín: | Fehér vidéki ház/antracit |
| Szín: | Fehér |
| Szélesség: | 30cm |
| Magasság: | 206.8cm |
| Hossz: | 57.2cm |
| Súly: | 52.5kg |
0 az 0 értékelésből
Eladva vele
53.600 , 00 Ft * 73 669,00 Ft*
Ugyanazok a termékek
537.796 , 00 Ft * 730 453,00 Ft*
371.411 , 00 Ft * 541 080,00 Ft*
64.182 , 00 Ft * 90 818,00 Ft*
53.965 , 00 Ft * 77 682,00 Ft*
Kiegészítők