Gyógyszertári szekrény R-Line Antracit magasfényű 30 cm munkalap nélkül Vicco
54 263,00 Ft*
% 78 912,00 Ft* (31.24% mentve)
Termékszám:
406673174856319
Termékinformációk "Gyógyszertári szekrény R-Line Antracit magasfényű 30 cm munkalap nélkül Vicco"
- EGYÉNILEG TERVEZHETŐ: Az R-Line konyhai alsószekrényekkel konyháját pontosan az igényei szerint alakíthatja ki – újratervezve vagy bővítve, kombinálható elemekkel.
- MINDEN KÉZNÉL: A teljesen kihúzható alsó konyhaszekrény előre hozza a teljes tartalmat – jobb áttekinthetőségért és közvetlen hozzáférésért.
- MÉRETEK: A konyhai alsószekrény 30 cm széles, 81,6 cm magas és 47,6 cm mély. Minden részletes méret a fényképeken látható.
- ANYAG: A konyhabútor 16 mm-es, könnyen ápolható forgácslapból készül, melamingyanta bevonattal.
- SZÁLLÍTÁSI KÖR: gyógyszertári alapszekrény készletben (megjegyzés: a dekoráció nem tartalmazza), összeszerelési útmutató, összeszerelési anyagok.
Ez a teljesen kihúzható szekrény átláthatóvá teszi a tárolást. A belső rész előrehúzható, így az élelmiszerek és fűszerek azonnal áttekinthetők. Gyors hozzáférés, kevesebb keresés.
---
Műszaki adatok:
A korpusz színe:Arany Power tölgy
Front színe:
Antracit magasfényű
A munkalap színe:
Munkalap nélkül
Méretek:
30 x 81.6 x 46 cm (szélesség x magasság x mélység)
Anyag:
forgácslap, 16 mm
Fogantyú Anyaga:
Műanyag fémből készült
Felület:
Melamin-gyanta bevonat
Rekeszek Száma:
2
Fiókok Száma:
1
Lábak Száma:
4
Nettó Súly (Csomagolás Nélkül):
19.9 kg
Bruttó Súly (Csomagolással):
20.1 kg
---
SZÁLLÍTÁSI TERJED: Összeszerelhető konyha alsó szekrény (Megjegyzés: a dekoráció nem szerepel a szállításban), Szerelési útmutató, Szerelési anyagAz "R-Line" egy sokoldalú bútorcsalád, amely konyhabútorokat, összeszerelésre kész elemeket és szekrényeket tartalmaz a háztartás, a mosoda és a kreatív területek számára. Széles szín- és méretválasztékot kínál, amely minden helyiségben egyedi megoldásokat tesz lehetővé. Az alapegységek állítható lábakkal vannak ellátva, így külön-külön vagy komplett szettként is konfigurálhatók, hogy megfeleljenek a különböző igényeknek és javítsák a funkcionalitást a különböző környezetekben.
| Arbeitsplatte: | WT nélkül |
|---|---|
| Ausführung: | Alsó szekrény |
| Kivitel: | Patika alapszekrény 30 cm |
| Korpusz szín: | Goldkraft tölgy |
| Stil: | Modern |
| Szín: | Antracit |
| Szélesség: | 30cm |
| Magasság: | 81.6cm |
| Hossz: | 46cm |
| Súly: | 19.9kg |
Eladva vele
Ugyanazok a termékek
Kiegészítők
Ár
Szín
Váz színe
Ajtók színe
Kategóriák