Gyógyszertári szekrény Fame-Line Antracit magasfényű 30 cm Vicco
128 923,00 Ft*
% 177 944,00 Ft* (27.55% mentve)
Termékszám:
425142196974219
Termékinformációk "Gyógyszertári szekrény Fame-Line Antracit magasfényű 30 cm Vicco"
- A Fame-Line konyhaszekrények prémium minőséget kínálnak, erős fém fogantyúkkal, praktikus, lágy zárású zsanérokkal és fém, teljesen kihúzható futókkal, kedvező áron.
- Tervezze meg álmai konyháját: A "Fame-Line" lehetővé teszi, hogy különböző modulok kombinálásával személyre szabja konyháját.
- MÉRETEK: Magas konyhaszekrény rendelkezik a következő méretekkel: Szélesség: 30 cm, Magasság: 206,8 cm, Mélység: 58 cm. Az összes részletes méret a fényképeken van feltüntetve.
- ANYAG: Konyhabútor 16 mm-es, karbantartást nem igénylő forgácslapból készül, melamin gyantabevonattal. A frontok kiváló minőségű MDF-ből készülnek.
- SZÁLLÍTÁSI TERJED: Konyhaszekrény önálló összeszereléshez (Megjegyzés: a dekoráció nem tartozék), Szerelési útmutató, Szerelési anyag
---
Műszaki információk:
Színek:
Antracit magasfényű, fehér
Belső méretek 268 x 1936 x 545 mm (SzxMxMé)
Méretek:
30 x 206,8 x 58 cm (SzxMxM)
Anyag:
Forgácslap, 16 mm
Kiegészítő anyag:
MDF
Felület:
Melamin gyanta bevonat
Bruttó súly:
59,1 kg
A termék súlya csomagolással együtt:
52,9 kg.
Tárgy súlya:
48,94 kg.
---
SZÁLLÍTÁSI TERÜLET: Patika faliszekrény készletként (megjegyzés: a dekoráció nem tartozék), összeszerelési útmutató, összeszerelési anyagA "Fame-Line" konyhai és fürdőszobai bútorokat kínál variálható modulokkal, különböző színekben és méretekben. A puha zárású zsanérokkal és állítható magasságú lábakkal felszerelt termékcsalád rugalmas berendezési megoldásokat tesz lehetővé egyedi modulokkal vagy komplett szettekkel.
| Arbeitsplatte: | WT nélkül |
|---|---|
| Ausführung: | Magas szekrény |
| Kivitel: | Patika magas szekrény 30 cm |
| Korpusz szín: | Fehér |
| Stil: | Modern |
| Szín: | Antracit magasfényű |
| Szín: | antracit |
| Szélesség: | 30cm |
| Magasság: | 206.8cm |
| Hossz: | 58cm |
| Súly: | 52.9kg |
Eladva vele
Ugyanazok a termékek
Kiegészítők
Ár
Szín
Váz színe
Ajtók színe
Kategóriák