Fürdőszobaszekrény Irma Fehér magasfényű/arany színű tölgy 30 x 192 cm ajtókkal és nyitott rekeszekkel Vicco
47 033,00 Ft*
% 64 912,00 Ft* (27.54% mentve)
Termékszám:
406673127349219
Termékinformációk "Fürdőszobaszekrény Irma Fehér magasfényű/arany színű tölgy 30 x 192 cm ajtókkal és nyitott rekeszekkel Vicco"
- Irma magas egységünk strapabíró és nagyon könnyen tisztítható a kiváló minőségű melamingyanta bevonatnak köszönhetően.
- Ez az elegáns fürdőszobaszekrény a különböző rekeszeinek köszönhetően elegendő helyet kínál az összes kozmetikum számára.
- MÉRETEK: Ágyneműszekrény rendelkezik a következő méretekkel: Szélesség: 30 cm, Magasság: 192 cm, Mélység: 30 cm. Az összes részletes méret a fényképeken van feltüntetve.
- ANYAG: Fürdőszobabútor 16 mm-es, karbantartást nem igénylő forgácslapból készül, melamin gyantabevonattal. A cikk néhány eleme MDF-ből készült.
- SZÁLLÍTÁSI TERJED: Fürdőszobai szekrény, Szerelési útmutató, Szerelési anyag
---
Műszaki adatok:
Színek:
Fehér magasfényű/arany színű tölgy
A korpusz színe: Arany Power tölgy
Front színe: Fehér magasfényű
Méretek:
30 x 192 x 30 cm (szélesség x magasság x mélység)
Anyag:
forgácslap, 16 mm
Felület:
Melamin-gyanta bevonat
Nettó súly csomagolás nélkül:
24 kg
Bruttó tömeg csomaggal együtt:
27 kg
---
SZÁLLÍTÁSI TERJED: Fürdőszobai szekrény, Szerelési útmutató, Szerelési anyagAz "Irma" egy bútorsorozat, amely fürdőszoba- és hálószobabútorokat, valamint fésülködőasztalokat egyaránt tartalmaz. Számos színkombinációval és opcióval az egyes egységekhez és készletekhez sokoldalú lehetőségeket kínál. Az előlapok MDF-ből készülnek.
| Kivitel: | Magas szekrény 192 cm |
|---|---|
| Korpusz szín: | Goldkraft tölgy |
| Szín: | Fehér magasfényű/arany színű tölgy |
| Szín: | Fehér |
| Szélesség: | 30cm |
| Magasság: | 192cm |
| Hossz: | 30cm |
| Súly: | 24kg |
Eladva vele
Ugyanazok a termékek
Kiegészítők
Ár
Szín
Váz színe
Ajtók színe
Kategóriák