Fürdőszobabútor szett Kiko Fehér magasfényű/fehér 2 rész Vicco
43 703,00 Ft*
% 62 557,00 Ft* (30.14% mentve)
Termékszám:
425142191680719
Termékinformációk "Fürdőszobabútor szett Kiko Fehér magasfényű/fehér 2 rész Vicco"
- A könnyen tisztítható és melaminbevonatú felületnek köszönhetően a Kiko szett bútorai ideálisak a fürdőszobában.
- A gardróbszekrények sokféle tárolóhelyet kínálnak a legkülönbözőbb igények kielégítésére az ajtók mögötti különböző tárolóhelyeknek, valamint a nyitott rekeszeknek köszönhetően.
- MÉRETEK: részből áll 2 részek. Az összes részletes méret a fényképeken van feltüntetve.
- ANYAG: Szett tükrös szekrénnyel 16 mm-es, karbantartást nem igénylő forgácslapból készül, melamin gyantabevonattal.
- SZÁLLÍTÁSI TERJED: Fürdőszobai tükör, Mosdószekrény, Szerelési útmutató, Szerelési anyag
---
Műszaki információk:
Szín:
Fehér magasfényű
Anyag:
Forgácslap, 16 mm
Felület:
Melamin gyanta bevonat
Bruttó súly:
18,7 kg
A termék súlya csomagolással együtt:
16,5 kg.
Tárgy súlya:
14,52 kg.
---
SZÁLLÍTÁSI TERÜLET: Fürdőszoba tükör, mosogató szekrény, összeszerelési útmutató, összeszerelési anyagA "Kiko" bútorsorozat sokféle színkombinációban tartalmazza a fürdőszobabútorokat. Az egyedi egységek és készletek széles választékával a fürdőszobát egyéni preferenciáinak és igényeinek megfelelően alakíthatja ki.
| Kivitel: | 1. készlet |
|---|---|
| Korpusz szín: | Fehér |
| Szín: | Fehér magasfényű/fehér |
| Szín: | Fehér |
| Szélesség: | 58cm |
| Magasság: | 60cm |
| Hossz: | 33cm |
| Súly: | 16.5kg |
Ugyanazok a termékek
Kiegészítők
Ár
Szín
Váz színe
Ajtók színe
Kategóriák