Fésülködőasztal Charlotte Fehér 106 cm LED tükörrel Vicco
50 962,00 Ft*
% 71 875,00 Ft* (29.1% mentve)
Termékszám:
406673122811919
Termékinformációk "Fésülködőasztal Charlotte Fehér 106 cm LED tükörrel Vicco"
- Charlotte öltözőasztalunk karcálló és könnyen ápolható felületet kínál a melamingyanta bevonatnak köszönhetően.
- A fiók- és polcrendszernek köszönhetően rengeteg helyet és tárolóhelyet talál az összes szépségápolási cikk számára.
- MÉRETEK: rendelkezik a következő méretekkel: Szélesség: 108 cm, Magasság: 142 cm, Mélység: 40 cm. Az összes részletes méret a fényképeken van feltüntetve.
- ANYAG: Sminkelőszekrény 16 mm-es, karbantartást nem igénylő forgácslapból készül, melamin gyantabevonattal.
- SZÁLLÍTÁSI TERJED: Öltözőasztal, LED tükör, Szerelési útmutató, Szerelési anyag
---
Műszaki információk:
Szín:
fehér
Méretek:
108 x 142 x 40 cm (SzxMxM)
Anyag:
Forgácslap, 16 mm
Felület:
Melamin gyanta bevonat
A termék súlya csomagolással együtt:
33,7 kg.
Tárgy súlya:
31,72 kg.
---
SZÁLLÍTÁSI TERÜLET: Fékezõasztal, LED tükör, összeszerelési útmutató, összeszerelési anyagA „Charlotte” bútorsorozat elegáns fésülködőasztalokat tartalmaz különböző színkombinációkkal és változatos konfigurációs lehetőségekkel. Egy csipetnyi stílust varázsolhat szobájába, és kiválaszthatja a dekorációjához illő fésülködőasztalt.
| Ausführung: | fésülködőasztal |
|---|---|
| Kivitel: | LED tükörrel |
| Szín: | Fehér |
| Szín: | Fehér |
| világítás: | LED-es tükör |
| Szélesség: | 106cm |
| Magasság: | 142cm |
| Hossz: | 40cm |
| Súly: | 33.7kg |
Eladva vele
Kiegészítők
Ár
Szín
Váz színe
Ajtók színe
Kategóriák