Fali szekrény R-Line Vörös magasfényű 60 cm Vicco
41 194,00 Ft*
% 63 452,00 Ft* (35.08% mentve)
Termékszám:
425142195624719
Termékinformációk "Fali szekrény R-Line Vörös magasfényű 60 cm Vicco"
- A felhasznált anyagok nagyon jó minőségűek, és maximális kényelmet nyújtanak a használat és az ápolás során.
- Az "R-Line" sorozatú konyhamoduljaink variálhatók és egyedileg kombinálhatók.
- MÉRETEK: Funkcionális ágy rendelkezik a következő méretekkel: Szélesség: 60 cm, Magasság: 60 cm, Mélység: 31 cm. Az összes részletes méret a fényképeken van feltüntetve.
- ANYAG: Fali szekrény a konyhába 16 mm-es, karbantartást nem igénylő forgácslapból készül, melamin gyantabevonattal.
- SZÁLLÍTÁSI TERJED: Konyhaszekrény önálló összeszereléshez (Megjegyzés: a dekoráció nem tartozék), Szerelési útmutató, Szerelési anyag
Ez a kétajtós fali szekrény jól tagolt belső térrel rendelkezik polccal. Az eszközök két szinten helyezhetők el és könnyen elérhetők.
---
Műszaki adatok:
A korpusz színe:Antracit
Front színe:
Vörös magasfényű
Méretek:
60 x 60 x 31 cm (szélesség x magasság x mélység)
Belső méretek:
567 x 568 x 290 mm (SzxMxMé)
Anyag:
forgácslap, 16 mm
Fogantyú Anyaga:
Műanyag fémből készült
Felület:
Melamin-gyanta bevonat
Rekeszek Száma:
2
Polcok Száma:
1
Fogantyúk Száma:
2
Ajtók Száma:
2
Nettó Súly (Csomagolás Nélkül):
13.6 kg
Bruttó Súly (Csomagolással):
15.7 kg
---
SZÁLLÍTÁSI TERJED: Konyhaszekrény önálló összeszereléshez (Megjegyzés: a dekoráció nem tartozék), Szerelési útmutató, Szerelési anyagAz "R-Line" egy sokoldalú bútorcsalád, amely konyhabútorokat, összeszerelésre kész elemeket és szekrényeket tartalmaz a háztartás, a mosoda és a kreatív területek számára. Széles szín- és méretválasztékot kínál, amely minden helyiségben egyedi megoldásokat tesz lehetővé. Az alapegységek állítható lábakkal vannak ellátva, így külön-külön vagy komplett szettként is konfigurálhatók, hogy megfeleljenek a különböző igényeknek és javítsák a funkcionalitást a különböző környezetekben.
| Ausführung: | fali szekrény |
|---|---|
| Kivitel: | Fali szekrény 60 cm |
| Korpusz szín: | antracit |
| Stil: | Modern |
| Szín: | Piros |
| Szín: | Magas fényű piros/antracit |
| Szélesség: | 60cm |
| Magasság: | 60cm |
| Hossz: | 31cm |
| Súly: | 13.6kg |
Eladva vele
Ugyanazok a termékek
Kiegészítők
Ár
Szín
Váz színe
Ajtók színe
Kategóriák