Fali szekrény R-Line Vörös magasfényű 45 cm Vicco
38 047,00 Ft*
% 57 278,00 Ft* (33.57% mentve)Elérhető, szállítási idő 3 - 4 nap
Vorauszahlung
- A felhasznált anyagok nagyon jó minőségűek, és maximális kényelmet nyújtanak a használat és az ápolás során.
- Az "R-Line" sorozatú konyhamoduljaink variálhatók és egyedileg kombinálhatók.
- MÉRETEK: Funkcionális ágy rendelkezik a következő méretekkel: Szélesség: 45 cm, Magasság: 60 cm, Mélység: 31 cm. Az összes részletes méret a fényképeken van feltüntetve.
- ANYAG: Fali szekrény a konyhába 16 mm-es, karbantartást nem igénylő forgácslapból készül, melamin gyantabevonattal.
- SZÁLLÍTÁSI TERJED: Konyhaszekrény önálló összeszereléshez (Megjegyzés: a dekoráció nem tartozék), Szerelési útmutató, Szerelési anyag
---
Műszaki információk:
Színek:
Bordeaux magasfényű, Goldkraft tölgy
Méretek:
45 x 60 x 31 cm (Sz x Ma x Mé)
Belső méretek:
267 x 684 x 290 mm (Sz x Ma x Mé)
Anyag:
Forgácslap, 16 mm
Felület:
Melamin gyanta bevonat
Tárgy súlya:
9,72 kg
A termék súlya csomagolással együtt:
11,7 kg
---
SZÁLLÍTÁSI TERÜLET: Konyhai fali szekrény készletként (megjegyzés: dekoráció nem tartozék), összeszerelési útmutató, összeszerelési anyagAz "R-Line" egy sokoldalú bútorcsalád, amely konyhabútorokat, összeszerelésre kész elemeket és szekrényeket tartalmaz a háztartás, a mosoda és a kreatív területek számára. Széles szín- és méretválasztékot kínál, amely minden helyiségben egyedi megoldásokat tesz lehetővé. Az alapegységek állítható lábakkal vannak ellátva, így külön-külön vagy komplett szettként is konfigurálhatók, hogy megfeleljenek a különböző igényeknek és javítsák a funkcionalitást a különböző környezetekben.
| Arbeitsplatte: | WT nélkül |
|---|---|
| Ausführung: | fali szekrény |
| Kivitel: | Fali szekrény 45 cm |
| Korpusz szín: | Goldkraft tölgy |
| Szín: | Piros |
| Szín: | Vörös magasfényű |
| Szélesség: | 45cm |
| Magasság: | 60cm |
| Hossz: | 31cm |
| Súly: | 11.7kg |
0 az 0 értékelésből
Eladva vele
61.049 , 00 Ft * 85 559,00 Ft*
57.655 , 00 Ft * 79 526,00 Ft*
Ugyanazok a termékek
361.581 , 00 Ft * 515 807,00 Ft*
585.190 , 00 Ft * 811 438,00 Ft*
62.934 , 00 Ft * 89 330,00 Ft*
353.663 , 00 Ft * 515 053,00 Ft*
Kiegészítők
52.753 , 00 Ft * 78 017,00 Ft*