Fali szekrény R-Line Antracit magasfényű 60 cm Vicco
40 100,00 Ft*
% 57 614,00 Ft* (30.4% mentve)Elérhető, szállítási idő 7 - 8 nap
Vorauszahlung
- A felhasznált anyagok nagyon jó minőségűek, és maximális kényelmet nyújtanak a használat és az ápolás során.
- Az "R-Line" sorozatú konyhamoduljaink variálhatók és egyedileg kombinálhatók.
- MÉRETEK: Funkcionális ágy rendelkezik a következő méretekkel: Szélesség: 60 cm, Magasság: 60 cm, Mélység: 31 cm. Az összes részletes méret a fényképeken van feltüntetve.
- ANYAG: Fali szekrény a konyhába 16 mm-es, karbantartást nem igénylő forgácslapból készül, melamin gyantabevonattal.
- SZÁLLÍTÁSI TERJED: Konyhaszekrény önálló összeszereléshez (Megjegyzés: a dekoráció nem tartozék), Szerelési útmutató, Szerelési anyag
---
Műszaki információk:
Színek:
Magasfényű antracit, Goldkraft tölgy
Méretek:
60 x 60 x 31 cm (SzxMxM)
Belső méretek:
267 x 684 x 290 mm (Sz x Ma x Mé)
Anyag:
Forgácslap, 16 mm
Felület:
Melamin gyanta bevonat
Tárgy súlya:
11,12 kg
A termék súlya csomagolással együtt:
13,1 kg
---
SZÁLLÍTÁSI TERÜLET: Konyhai fali szekrény készletként (megjegyzés: dekoráció nem tartozék), összeszerelési útmutató, összeszerelési anyagAz "R-Line" egy sokoldalú bútorcsalád, amely konyhabútorokat, összeszerelésre kész elemeket és szekrényeket tartalmaz a háztartás, a mosoda és a kreatív területek számára. Széles szín- és méretválasztékot kínál, amely minden helyiségben egyedi megoldásokat tesz lehetővé. Az alapegységek állítható lábakkal vannak ellátva, így külön-külön vagy komplett szettként is konfigurálhatók, hogy megfeleljenek a különböző igényeknek és javítsák a funkcionalitást a különböző környezetekben.
| Arbeitsplatte: | WT nélkül |
|---|---|
| Ausführung: | fali szekrény |
| Kivitel: | Fali szekrény 60 cm |
| Korpusz szín: | Goldkraft tölgy |
| Szín: | Antracit magasfényű |
| Szín: | antracit |
| Szélesség: | 60cm |
| Magasság: | 60cm |
| Hossz: | 31cm |
| Súly: | 13.1kg |
0 az 0 értékelésből
Eladva vele
37.911 , 00 Ft * 56 884,00 Ft*
60.168 , 00 Ft * 82 426,00 Ft*
48.127 , 00 Ft * 70 750,00 Ft*
Ugyanazok a termékek
330.544 , 00 Ft * 461 536,00 Ft*
60.533 , 00 Ft * 85 710,00 Ft*
376.154 , 00 Ft * 484 159,00 Ft*
337.112 , 00 Ft * 478 321,00 Ft*
57.249 , 00 Ft * 82 791,00 Ft*
Kiegészítők
43.019 , 00 Ft * 64 182,00 Ft*