Fali szekrény Fame-Line Bordeaux vörös magas fényű 60 cm Vicco
49 587,00 Ft*
% 70 750,00 Ft* (29.91% mentve)
Termékszám:
425142195762619
Termékinformációk "Fali szekrény Fame-Line Bordeaux vörös magas fényű 60 cm Vicco"
- A Fame-Line konyhaszekrények prémium minőséget kínálnak, erős fém fogantyúkkal, praktikus, lágy zárású zsanérokkal és fém, teljesen kihúzható futókkal, kedvező áron.
- Tervezze meg álmai konyháját: A "Fame-Line" lehetővé teszi, hogy különböző modulok kombinálásával személyre szabja konyháját.
- MÉRETEK: Funkcionális ágy rendelkezik a következő méretekkel: Szélesség: 60 cm, Magasság: 72 cm, Mélység: 34,1 cm. Az összes részletes méret a fényképeken van feltüntetve.
- ANYAG: Fali szekrény a konyhába 16 mm-es, karbantartást nem igénylő forgácslapból készül, melamin gyantabevonattal. A frontok kiváló minőségű MDF-ből készülnek.
- SZÁLLÍTÁSI TERJED: Konyhaszekrény önálló összeszereléshez (Megjegyzés: a dekoráció nem tartozék), Szerelési útmutató, Szerelési anyag
---
Műszaki információk:
Színek:
Bordeaux magasfényű, antracit
Belső méretek 568 x 688 x 305 mm (SzxMxMé)
Méretek:
60 x 72 x 34,1 cm (SzxMxM)
Anyag:
Forgácslap, 16 mm
Kiegészítő anyag:
MDF
Felület:
Melamin gyanta bevonat
Bruttó súly:
24,8 kg
A termék súlya csomagolással együtt:
22,6 kg.
Tárgy súlya:
20,62 kg.
---
SZÁLLÍTÁSI TERÜLET: Konyhai fali szekrény készletként (megjegyzés: dekoráció nem tartozék), összeszerelési útmutató, összeszerelési anyagA "Fame-Line" konyhai és fürdőszobai bútorokat kínál variálható modulokkal, különböző színekben és méretekben. A puha zárású zsanérokkal és állítható magasságú lábakkal felszerelt termékcsalád rugalmas berendezési megoldásokat tesz lehetővé egyedi modulokkal vagy komplett szettekkel.
| Arbeitsplatte: | WT nélkül |
|---|---|
| Ausführung: | fali szekrény |
| Kivitel: | Fali szekrény 60 cm |
| Korpusz szín: | antracit |
| Stil: | Modern |
| Szín: | Piros |
| Szín: | Bordeaux magas fényű/antracit |
| Szélesség: | 60cm |
| Magasság: | 72cm |
| Hossz: | 34.1cm |
| Súly: | 22.6kg |
Eladva vele
Ugyanazok a termékek
Kiegészítők
Ár
Szín
Váz színe
Ajtók színe
Kategóriák