Fali sarokszekrény R-Line Vörös magasfényű 57 cm Vicco
47 397,00 Ft*
% 65 276,00 Ft* (27.39% mentve)
Termékszám:
406673103601119
Termékinformációk "Fali sarokszekrény R-Line Vörös magasfényű 57 cm Vicco"
- A felhasznált anyagok nagyon jó minőségűek, és maximális kényelmet nyújtanak a használat és az ápolás során.
- Az "R-Line" sorozatú konyhamoduljaink variálhatók és egyedileg kombinálhatók.
- MÉRETEK: Fali sarokpolc a konyhába rendelkezik a következő méretekkel: 57x57 cm - Szélesség, 60 cm - Magasság, 34,1 cm - Mélység. Az összes részletes méret a fényképeken van feltüntetve.
- ANYAG: Akasztós konyhaszekrény 16 mm-es, karbantartást nem igénylő forgácslapból készül, melamin gyantabevonattal.
- SZÁLLÍTÁSI TERJED: Összeszerelhető sarok fali szekrény (Megjegyzés: a dekoráció nem szerepel a szállításban), Szerelési útmutató, Szerelési anyag
Ez a sarok fali szekrény hatékonyan használja ki a felső sarokteret. Az egyajtós kialakítás és a trapéz forma tágas belsőt biztosít polccal edényeknek vagy alapanyagoknak.
---
Műszaki adatok:
A korpusz színe:Arany Power tölgy
Front színe:
Vörös magasfényű
Méretek:
57 x 60 x 34.1 cm (szélesség x magasság x mélység)
Belső méretek:
550 x 568 x 550 mm (SzxMxMé)
A felső rekesz belső méretei:
550 x 276 x 550 mm (SzxMxMé)
Az alsó rekesz belső méretei:
550 x 276 x 550 mm (SzxMxMé)
Anyag:
forgácslap
Fogantyú Anyaga:
Műanyag fémből készült
Felület:
Melamin-gyanta bevonat
Rekeszek Száma:
2
Polcok Száma:
1
Fogantyúk Száma:
1
Ajtók Száma:
1
Nettó Súly (Csomagolás Nélkül):
17 kg
Bruttó Súly (Csomagolással):
19.1 kg
---
SZÁLLÍTÁSI TERJED: Összeszerelhető sarok fali szekrény (Megjegyzés: a dekoráció nem szerepel a szállításban), Szerelési útmutató, Szerelési anyagAz "R-Line" egy sokoldalú bútorcsalád, amely konyhabútorokat, összeszerelésre kész elemeket és szekrényeket tartalmaz a háztartás, a mosoda és a kreatív területek számára. Széles szín- és méretválasztékot kínál, amely minden helyiségben egyedi megoldásokat tesz lehetővé. Az alapegységek állítható lábakkal vannak ellátva, így külön-külön vagy komplett szettként is konfigurálhatók, hogy megfeleljenek a különböző igényeknek és javítsák a funkcionalitást a különböző környezetekben.
| Ausführung: | fali szekrény |
|---|---|
| Kivitel: | Sarok fali szekrény 57 cm |
| Korpusz szín: | Goldkraft tölgy |
| Stil: | Modern |
| Szín: | Magasfényű vörös/arany tölgy |
| Szín: | Piros |
| Szélesség: | 57cm |
| Magasság: | 60cm |
| Hossz: | 34.1cm |
| Súly: | 17kg |
Eladva vele
Ugyanazok a termékek
Kiegészítők
Ár
Szín
Váz színe
Ajtók színe
Kategóriák