Fali sarokszekrény R-Line Fehér magasfényű 57 cm Vicco
47 097,00 Ft*
% 65 951,00 Ft* (28.59% mentve)Elérhető, szállítási idő 7 - 8 nap
Vorauszahlung
- A felhasznált anyagok nagyon jó minőségűek, és maximális kényelmet nyújtanak a használat és az ápolás során.
- Az "R-Line" sorozatú konyhamoduljaink variálhatók és egyedileg kombinálhatók.
- MÉRETEK: Fali sarokpolc a konyhába rendelkezik a következő méretekkel: 57x57 cm - Szélesség, 60 cm - Magasság, 34,1 cm - Mélység. Az összes részletes méret a fényképeken van feltüntetve.
- ANYAG: Akasztós konyhaszekrény 16 mm-es, karbantartást nem igénylő forgácslapból készül, melamin gyantabevonattal.
- SZÁLLÍTÁSI TERJED: Összeszerelhető sarok fali szekrény (Megjegyzés: a dekoráció nem szerepel a szállításban), Szerelési útmutató, Szerelési anyag
---
Műszaki információk:
Színek:
Fehér magasfényű, Goldkraft tölgy
Méretek:
57 x 60 x 34,1 cm (SzxMxM)
Belső méretek:
550 x 568 x 550 mm (Sz x Ma x Mé)
A felső rekesz belső méretei
550 x 276 x 550 mm (Sz x Ma x Mé)
Az alsó rekesz belső méretei
550 x 276 x 550 mm (Sz x Ma x Mé)
Anyag:
Forgácslap, 16 mm
Felület:
Melamin gyanta bevonat
Tárgy súlya:
15,02 kg
A termék súlya csomagolással együtt:
17 kg
---
SZÁLLÍTÁSI TERÜLET: Sarokfali szekrény készletként (megjegyzés: dekoráció nem tartozék), összeszerelési útmutató, összeszerelési anyagAz "R-Line" egy sokoldalú bútorcsalád, amely konyhabútorokat, összeszerelésre kész elemeket és szekrényeket tartalmaz a háztartás, a mosoda és a kreatív területek számára. Széles szín- és méretválasztékot kínál, amely minden helyiségben egyedi megoldásokat tesz lehetővé. Az alapegységek állítható lábakkal vannak ellátva, így külön-külön vagy komplett szettként is konfigurálhatók, hogy megfeleljenek a különböző igényeknek és javítsák a funkcionalitást a különböző környezetekben.
| Arbeitsplatte: | WT nélkül |
|---|---|
| Ausführung: | fali szekrény |
| Kivitel: | Sarok fali szekrény 57 cm |
| Korpusz szín: | Goldkraft tölgy |
| Szín: | Fehér magasfényű |
| Szín: | Fehér |
| Szélesség: | 57cm |
| Magasság: | 60cm |
| Hossz: | 34.1cm |
| Súly: | 17kg |
0 az 0 értékelésből
Eladva vele
48.982 , 00 Ft * 72 738,00 Ft*
Ugyanazok a termékek
61.049 , 00 Ft * 86 313,00 Ft*
461.508 , 00 Ft * 626 669,00 Ft*
Kiegészítők