Corner cabinet R-Line Beton 86 cm munkalap nélkül Vicco
51 776,00 Ft*
% 67 101,00 Ft* (22.84% mentve)
Termékszám:
406673104496219
Termékinformációk "Corner cabinet R-Line Beton 86 cm munkalap nélkül Vicco"
- A felhasznált anyagok nagyon jó minőségűek, és maximális kényelmet nyújtanak a használat és az ápolás során.
- Az "R-Line" sorozatú konyhamoduljaink variálhatók és egyedileg kombinálhatók.
- MÉRETEK: Raklap bútor háttámla rendelkezik a következő méretekkel: 86x86 cm - Szélesség, 81,6 cm - Magasság, 46 cm - Mélység. Az összes részletes méret a fényképeken van feltüntetve.
- ANYAG: Kitchen base cabinet 16 mm-es, karbantartást nem igénylő forgácslapból készül, melamin gyantabevonattal.
- SZÁLLÍTÁSI TERJED: Összeszerelhető sarok alsó szekrény (Megjegyzés: a dekoráció nem szerepel a szállításban), Szerelési útmutató, Szerelési anyag
Ez a sarok alsó szekrény optimálisan kihasználja a konyhai teret. Belül egy tágas rekesz található nagyobb tárgyak számára. Ideális a nehezen elérhető sarkok kihasználására.
---
Műszaki adatok:
A korpusz színe:Fehér
Front színe:
Beton
A munkalap színe:
Munkalap nélkül
Méretek:
86 x 81.6 x 46 cm (szélesség x magasság x mélység)
Belső méretek:
828 x 684 x 440 mm (SzxMxMé)
Anyag:
forgácslap, 16 mm
Fogantyú Anyaga:
Műanyag fémből készült
Felület:
Melamin-gyanta bevonat
Rekeszek Száma:
1
Fogantyúk Száma:
1
Lábak Száma:
4
Ajtók Száma:
1
Nettó Súly (Csomagolás Nélkül):
26.1 kg
Bruttó Súly (Csomagolással):
28 kg
---
SZÁLLÍTÁSI TERJED: Összeszerelhető sarok alsó szekrény (Megjegyzés: a dekoráció nem szerepel a szállításban), Szerelési útmutató, Szerelési anyagAz "R-Line" egy sokoldalú bútorcsalád, amely konyhabútorokat, összeszerelésre kész elemeket és szekrényeket tartalmaz a háztartás, a mosoda és a kreatív területek számára. Széles szín- és méretválasztékot kínál, amely minden helyiségben egyedi megoldásokat tesz lehetővé. Az alapegységek állítható lábakkal vannak ellátva, így külön-külön vagy komplett szettként is konfigurálhatók, hogy megfeleljenek a különböző igényeknek és javítsák a funkcionalitást a különböző környezetekben.
| Arbeitsplatte: | WT nélkül |
|---|---|
| Ausführung: | Alsó szekrény |
| Kivitel: | Sarok alsó szekrény 86 cm |
| Korpusz szín: | Fehér |
| Stil: | Modern |
| Szín: | Beton/Fehér |
| Szín: | konkrét |
| Szélesség: | 86cm |
| Magasság: | 81.6cm |
| Hossz: | 46cm |
| Súly: | 26.1kg |
Eladva vele
Ugyanazok a termékek
Kiegészítők
Ár
Szín
Váz színe
Ajtók színe
Kategóriák