Cipőkocsi Gizmo Sonoma 59 x 105 cm Vicco
36 539,00 Ft*
% 48 982,00 Ft* (25.4% mentve)
Termékszám:
425142192589219
Termékinformációk "Cipőkocsi Gizmo Sonoma 59 x 105 cm Vicco"
- Teljes méretek: 59 x 105 x 22 cm (SzxHxT)
- Külső rekeszek: kb. 56,2 x 31,4 x 10 cm (SzxHxT)
- MÉRETEK: Cipőszekrény rendelkezik a következő méretekkel: Szélesség: 59 cm, Magasság: 105 cm, Mélység: 22 cm. Az összes részletes méret a fényképeken van feltüntetve.
- ANYAG: Előszobaszekrény 16 mm-es, karbantartást nem igénylő forgácslapból készül, melamin gyantabevonattal.
- SZÁLLÍTÁSI TERJED: Előszoba szekrény, Szerelési útmutató, Szerelési anyag
---
Műszaki információk:
Szín:
Sonoma
Méretek:
59 x 105 x 22 cm (SzxMxM)
Anyag:
Forgácslap, 16 mm
Felület:
Melamin gyanta bevonat
Bruttó súly:
22,9 kg
A termék súlya csomagolással együtt:
21,5 kg.
Tárgy súlya:
20,51 kg.
---
SZÁLLÍTÁSI TERÜLET: Előszobaszekrény, összeszerelési útmutató, összeszerelési anyagA "Gizmo" bútorsorozat stílusos gardróbszekrényeket tartalmaz különböző színkombinációkkal. Tervezze meg hálórészét a "Gizmo" sorozat változatos lehetőségeivel, és alkosson funkcionális és esztétikus teret.
| Kivitel: | 3 rekesz |
|---|---|
| Quantity of Shoes: | 12 |
| Szín: | Sonoma |
| Szín: | Sonoma tölgy |
| Szélesség: | 59cm |
| Magasság: | 105cm |
| Hossz: | 22cm |
| Súly: | 21.5kg |
Eladva vele
Ugyanazok a termékek
Kiegészítők
Ár
Szín
Váz színe
Ajtók színe
Kategóriák