Bölcsődei szett Malia Szürke/tölgy 4 darabos készlet Vitalispa
394 398,00 Ft*
% 526 850,00 Ft* (25.14% mentve)
Termékszám:
406673112748119
Termékinformációk "Bölcsődei szett Malia Szürke/tölgy 4 darabos készlet Vitalispa"
- A gyermekszoba végigkíséri az utódokat a csecsemokortól a gyermekkoron át a serdülokorig. Mert még késobb is átépítheto az ágy és a komód.
- A babaszobabútor fiókjaival rengeteg tárolóhelyet kínál, és rendkívül funkcionális. Ideális mindenkinek, aki értékeli a praktikus bútorokat.
- MÉRETEK: Bababútor szett részből áll 4 részek. Az összes részletes méret a fényképeken van feltüntetve.
- ANYAG: Gyerekszoba bútor 16 mm-es, karbantartást nem igénylő forgácslapból készül, melamin gyantabevonattal. A cikk néhány eleme fából készült.
- SZÁLLÍTÁSI TERJED: Gyerekszobai készlet, Szerelési útmutató, Szerelési anyag
---
Műszaki információk:
Színek:
Szürke, tölgy
Méretek:
50 x 70 x 187 cm (SzxMxM)
Anyag:
Forgácslap, 16 mm
Kiegészítő anyag:
Faipari
Felület:
Melamin gyanta bevonat
A termék súlya csomagolással együtt:
139,4 kg.
Tárgy súlya:
131,48 kg.
---
SZÁLLÍTÁSI TERÜLET: Gyermekszoba garnitúra, összeszerelési útmutató, összeszerelési anyagA "Malia" bútorsorozat a gyermekszoba-bútorokra összpontosít, és különféle konfigurációkban széles választékot kínál. Sokféle lehetőséggel tetszése szerint alakíthatja ki a gyerekszobát, és kellemes és gyermekbarát légkört teremthet.
| Kivitel: | Gyermek bútorok |
|---|---|
| Korpusz szín: | tölgy |
| Szín: | Szürke |
| Szín: | Szürke/tölgy |
| Szélesség: | 70cm |
| Magasság: | 187cm |
| Hossz: | 50cm |
| Súly: | 141.6kg |
Eladva vele
Kiegészítők
Ár
Szín
Váz színe
Ajtók színe
Kategóriák